GeriKelebek Turizmde ödül mevsimi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turizmde ödül mevsimi

The Green Park Grubu, Türkiye’de kış turizmini en iyi anlatan haber ve fotoğrafların ödüllendirileceği bir yarışma düzenliyor: Beyaz Kristal. Yarışmaya yerel ve ulusal tüm medya çalışanları haber, fotoğraf ve görüntülü haberleriyle katılabilecek. Son başvuru tarihi, 7 Nisan 2006. Ödül töreni ise 29 Nisan’da The Green Park Resort Kartepe’de gerçekleşecek.

Kültür ve Turizm dalında en iyilere verilen TUREB Ödülleri için de geri sayım başladı. 2005 yılında kültür ve turizm alanında çalışmaları ile profesyonel turist rehberlerinin dikkatini çeken kişi, kurum ve kuruluşlar yine rehberlerin oylarıyla değerlendiriliyor. www.tureb.org.tr internet adresinde devam eden oylama ve ankette, mevcut adaylar için oy vermenin yanısıra yeni adaylar da önermek mümkün. Son tarih 13 Şubat.

Bu arada, beş yıldan bu yanaTime Out İstanbul tarafından, Miller sponsorluğunda düzenlenen Yeme İçme Ödülleri’nin sahipleri de 9 Şubat’ta açıklanacak. Adaylar, Time Out okurları tarafından dünya ve İstanbul trendleri göz önünde bulundurularak, yeme içme hayatına yenilik katan yerler arasından belirlendi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle