GeriKelebek Tuğba benim ruh ikizimdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  16
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tuğba benim ruh ikizimdi

Tuğba benim ruh ikizimdi
refid:14603593 ilişkili resim dosyası

Seda Sayan bugün başlayan programında yıllardır dargın olduğu Mehmet Ali Erbil ile barıştı. Mehmet Ali Erbil programda Tuğba Erbil ile ayrılığından sonra ilk kez konuştu.

BU MUTLULUK MAZİ OLDU - Foto - galeri

İŞTE MEHMET ALİ ERBİL'İN ÇARPICI İTİRAFLARI

- Evliliğim boyunca en iyi koca olmaya çalıştım ancak olamadı. Bari en iyi eski koca olayım dedi. Şimdi bunun için uğraşıyorum.

- Bir daha evlenmem demiyorum. Çünkü bir daha evlenmem demiştim, üç kez evlendim. Bu sebeple artık büyük konuşmuyorum.

"EN BÜYÜK HATA BENDE"

- Tuğba benim ruh ikizimdi. Onun kıymetini bilemedim. Hatanın en büyüğü bende. Ben haksızım, aileme gerekli ilgiyi gösteremedim. Onlar bana gereken ilgiyi
gösteriyorlardı. Ancak benim tuhaf bir enerjim, yoran bir enerjim var. Hiçbir yerde duramam, çabuk sıkılırım.

- İşimden kaynaklanan ve üzerimde biriken stresi atabilmek için kumar oynuyorum. Seyahate gidiyorum. Bu stresten uzaklaşmak istiyorum.

- Ancak buradan şunu söylemek istiyorum; evliliğim boyunca kalbim bir başkası için asla çarpmadı. Fakat bunları Tuğba'ya anlatamadım. Çünkü insanın kalbi kırılınca bir daha eskisi gibi olamıyor.

- Ali Sadi'yi çok seviyorum. Yarın veya istediğim her zaman birlikte olacağımızı bildiğim halde ondan ayrılırken içime bir hüzün çöküyor. Çocuk da benden ayrılmamak için yanımdayken altına işiyor. Sırf tuvalette vakit harcamamak için. Onu çok seviyorum.


 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle