GeriKelebek Trump: Türkiye’deki yatırımımızda kendimizi güvende hissediyoruz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trump: Türkiye’deki yatırımımızda kendimizi güvende hissediyoruz

Trump: Türkiye’deki yatırımımızda kendimizi güvende hissediyoruz
refid:9064390 ilişkili resim dosyası

Avrupa’daki ilk yatırımını İstanbul’da yapan emlak devi Trump’ın New York Merkez Ofisi, İstanbul’daki Trump Tower Şişli’de görülmemiş bir başarı yakaladıklarını açıkladı.

Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump, "İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini Doğan Grubu ile birlikte inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız" dedi.

DÜNYANIN
efsanevi emlak devi Trump’ın New York Merkez Ofisi, Avrupa ve Türkiye’de gerçekleştirdikleri ilk proje olan İstanbul’daki Trump Tower Şişli’de görülmemiş bir başarı yakaladıklarını açıkladı. Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump, "İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini Türkiye’deki ortaklarımızla birlikte inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız. Bölgede yatırım yapmak için zamanlamanın mükemmel olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin potansiyel büyüme hızı inanılmaz yüksek. Şişli’deki projemize yatırım yaparken kendimizi güvende hissediyoruz" dedi.

Dünya standardında

Trump Tower Şişli’de, ideal yaşam tarzı deneyimini dünya standartlarında konfor, servis ve alışveriş merkezi ile birlikte sunacaklarını söyleyen Ivanka Trump, Türkiye’de ve Avrupa’da bu konuda tek olacaklarını açıkladı. Konut ve ofis merkezleri dışında Trump Tower Şişli’nin dünya markalarını yakalayan mükemmel bir alışveriş merkezi olacağı da belirtilen Trump’ın New York Merkez Ofisi’nin açıklamasında İstanbul’da hiçbir yerde yaşanılamayacak bir alışveriş keyfinin sunulacağını kaydedildi. Trump New York Merkez Ofisi’nin dün yaptığı açıklama aynen şöyle:

Büyük talep var

"Trump Tower Şişli, satış öncesi dönemine büyük bir taleple giriyor. Trump ve Doğan gruplarının birlikte gerçekleştirdikleri başarılı lansmanla konutlar arkadaş ve aile çevrelerine satılmaya başlandı.

270 bin metrekarelik proje, iki kule (biri lüks residence, diğeri de A+ tip ofis) ve iki kuleyi alttan bağlayan lüks bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Trump Tower Şişli, Trump Organization Şirketi’nin Türkiye ve Avrupa’daki ilk ortak projesi. Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump, ’İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini Doğan Grubu ile birlikte inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız. Bölgede yatırım yapmak için zamanlamanın mükemmel olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin potansiyel büyüme hızı inanılmaz yüksek. Şişli’deki projemize yatırım yaparken kendimizi güvende hissediyoruz’ dedi.

Trump Tower Şişli hızla yükseliyor

SATIŞ öncesinde Trump Tower Şişli’de inşaat hızla devam ediyor. Kat planları, iç tasarım ve kullanılacak malzemeler Trump standartlarına göre belirleniyor. Bu standartlar tüm Trump projelerinde olduğu gibi emlak piyasasında sınıfındaki en yüksek çizgide. Trump Tower, alışveriş merkezinde yer alacak mağazalar için dünyaca ünlü alışveriş şehirlerinde olduğu gibi İstanbul’un ününe ün katacak yaşam tarzı ve tüketim markalarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Ivanka Trump görüşme aşamasında olan markalar arasında Bloomingdales, Saks Fifth Avenue ve Abercromble & Fitch bulunduğunu, halen uluslararası SPA merkezleri ve dünyaca ünlü restoran zincirlerinin de alışveriş merkezinde yer almaları konusunda çalışmalar devam ediyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle