GeriKelebek Tophane-i Amire'de caz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tophane-i Amire'de caz

8. Uluslararası İstanbul Bienali mekanlarından MSÜ Tophane-i Amire Kültür Sanat Merkezi, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen 13. Akbank Caz Festivali konserlerinin ardından bu kez de 25 Ekim Cumartesi akşamı Freddie Bryant and Kaleidoscope caz grubunu ağırlıyor.

Freddie Bryant and Kaleidoscope’un konseri, 25 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:30’de Tophane-i Amire’de İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı ve Amerikan Başkonsolosluğu’nun işbirliğiyle gerçekleşiyor. Konseri izleyen İstanbullu cazseverler mekanın tarihi atmosferinde 8. Uluslararası İstanbul Bienali kapsamında  yer alan dokuz sanatçının eserlerini de görme fırsatını bulacaklar.

Washington D.C.’deki sanat merkezi Kennedy Center’ın bu yıl dünyanın 30 ülkesine yolladığı 28 sanatçı arasında yeralan Freddie Bryant and Kaleidoscope caz grubu, Freddie Bryant (gitar), Andrew Eulau (bas), Tom Aalfs (keman) ve Willard Dyson’dan (keman) oluşuyor. Konser repertuarında grubun üyelerinden Freddie Bryant ve Tom Aalfs’ın yanısıra, Miles Davis ve Bill Evans’ın da besteleri yer alıyor.

25 Ekim Cumartesi akşamı MSÜ Tophane-i Amire Kültür Sanat Merkezi’ndeki  Freddie Bryant and Kaleidoscope konserine giriş ücretsiz olacak.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle