GeriKelebek Tıpkısının aynısı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tıpkısının aynısı

Birbirinden ünlü sanatçıları aynı sahnede görmek gerçek olabilir mi? İşte sonunda oldu... ‘‘Tıpatıp Şov’’un yaratıcıları her gece müziğin devlerini aynı sahnede buluşturuyorlar.

Son günlerde Günay'da eğlenmeyi tercih edenleri alışılmadık bir sürpriz bekliyor. Konuklar, aynı gece içinde hiç beklemedikleri sanatçıları birbiri peşi sıra görüp dinleme olanağına kavuşuyorlar. Peki bu nasıl oluyor? Cumartesi akşamları Günay'da sahne alan ‘‘Tıpatıp Şov’’ grubu sanatçıları Zeki Müren, Muazzez Abacı, Nükhet Duru, Sibel Can, Hüner Coşkuner, Erol Büyükburç, Nadide Sultan ve Atilla Taş gibi sanatçıları başarıyla tiplendiriyorlar.

Profesyonel animatörler

Grup üyeleri Cengizhan, Ahsen ve Metin, tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu'nun öğrencileri... Uzun zamandır animatörlük yapıyorlar. Grubun kurucusu Besim ise Bodrum ve Uludağ Grand Yazıcı'nın eğlence müdürü. Yaklaşık 7 yıldır Culub 12, Grand Yazıcı, Dedikodu Cafe ve Şamata'da çalışan grup üyeleri, 1994 yılından bu yana da Bodrum Grand Yazıcı'da animatörlük yapıyorlar.

Grubun adı olan ‘‘Tıpatıp’’ı ise Günay Tuncel ve Ergil Tezerdi koymuş. Mimik ve hareketleriyle canlandırdıkları sanatçıları kendileri seçen ‘‘Tıpatıp Show’’ grubu eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seviyor. Grup üyeleri Şamata Bar’da da sahneye çıkıyor.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle