GeriTelevizyon Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı yeni dizisi Zalim İstanbul’un üçüncü bölümünde Cenk sorunları ve hatalarıyla yüzleşiyor. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümüne dair detaylar ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet

Zalim İstanbul dizisi 8 Nisan Salı akşamı 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygusal anların yaşandığı dizisinin son bölümünün hemen ardından yeni bölüme dair gelişmeler merak konusu oldu. İlk ipuçları ise yayınlanan yeni fragmanla geldi. İşte, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünden görüntüler...

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Seher ve Agah çocukları yüzünden karşı karşıya gelir. Civan'ın başına gelenler ise Seher başta olmak üzere Yılmaz ailesini çok korkutur. Öte yandan Ceren'in kurduğu hayaller Şeniz'in söylediği gerçekler sonucunda tamamen yıkılır. Zira Şeniz, sert bir şekilde Cenk ile değil Nedim ile evleneceğini açıklar.

Cemre'nin ilgisi ve bakımı sayesinde Nedim'in iyileşme sürecinde olumlu gelişmeler yaşanır. Cenk ise oldukça zor bir dönemin içine girer. Artık bazı kararlar almak zorundadır.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 15 Nisan Pazartesi 19.45'te Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seher, satılık lafını duyduğunda beyninden vurulmuş halde elinde zarfla ok gibi fırlayıp Agah Karaçay’ın yüzüne çarpar utanmazlığını. Agah Bey ne olduğunu şaşırırken Seher, Ceren’in hırsı karşısında yerin dibinde girmiş haldedir. Evlatlarını ve eşyalarını toplayıp gitmeye kararlı Seher, yüreğindeki yangın gözündeki yaşla çocuklarını sığdırdığı otobüste bin parçaya daha bölünür.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle