GeriTelevizyon Zahide Yetiş kimdir? Kız kardeşi ilk kez canlı yayına çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zahide Yetiş kimdir? Kız kardeşi ilk kez canlı yayına çıktı

Zahide Yetiş kimdir? Kız kardeşi ilk kez canlı yayına çıktı

Zahide Yetiş’in kız kardeşi Selime ilk kez canlı yayına çıktı. Birlikte yemek yapan ikili, ilişkileri hakkında konuştu. Zahide Yetiş, hamilelik haberini canlı yayında vermiş, eşiyle duygusal anlar yaşamıştı. Peki, Zahide Yetiş kimdir, kaç yaşında?

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya’nın Viyana şehrinde doğdu. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra haber spikeri ve metin yazarı olarak görev yaptı.

TV8 'de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 yılında Paris'te evlendi, iki gün sonra'da İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı. Zahide Yetiş hamileliğini ilk öğrendiğinde müjdeli haberi yakın dostu Müge Anlı‘ya “Teyze oluyorsun” diyerek verdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle