GeriTelevizyon Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi

Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi

Yüzleşme ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı birçok izleyici tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı Yüzleşme dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacağı oldukça merak ediliyor. Peki, Yüzleşme dizisi ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi.

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company'nin üstlendiği "Yüzleşme" dizisinin yayın tarihi belli oldu.

YÜZLEŞME NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak.

KONUSU

Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile yıllardır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası'nda geçen hikâyede geçmişin intikamı ve sırlarla dolu olaylar gün yüzüne çıkacak.

Masal, geçmişin büyük intikamını almak üzere Kalender Kasaba'sına gelir. Yıllar sonra adım attığı kasabada hiçbir şey eskisi gibi değildir. Karşısına çıkan tehlikeler, Masal'ın kasabadaki almak istediği topraklara engel olacak mı? Genç kadın kasabaya gelişiyle 15 yıldır saklanan sırları açığa çıkarıp, Gonca'nın intikamını alacak mı?

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle