GeriTelevizyon Yüz Yüze 1. bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı dikkat çekti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüz Yüze 1. bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı dikkat çekti

Yüz Yüze 1. bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı dikkat çekti

Yüz Yüze dizisinin 1. bölümü 19 Ekim Perşembe günü diziseverlerle buluştu. Başrollerini Birkan Sokullu ve Sinem Kobal'ın paylaştığı Yüz Yüze'nin ilk bölüm sahneleri hafızalardaki yerini korurken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde Seliha ve Cino arasında neler yaşanacak? İşte ilk bölümü kaçıranlar için kısa bir özet ve Yüz Yüze yeni bölüm fragmanı!

Yüz Yüze 1. bölümüyle ekranlara 'merhaba' dedi. İlk bölümde karakterleri ve dizinin konusunu anlama fırsatı bulan izleyiciler, yeni fragman araştırmalarına başlamışken beklenen görüntüler geldi. İşte Yüz Yüze ilk bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı!

Cihangir (Cino), Surdibi’nde büyümüş, hayatı kurallarına göre yaşaması gerektiğini küçük yaşta öğrenmiş otuzlu yaşlarında bir çiçekçidir. Çiçekçi durumun görünen yüzü. Can yoldaşları; psikopat Tatar, teknoloji ve müzik uzmanı Aleko, has delikanlı “Molla” Yunus ve direksiyon başında adrenalin arttıran Mustafa ile birlikte, akşamları bambaşka bir dünyaya açılırlar. Cino, ölen babasının aslında iftiraya kurban gittiğini öğrendiğinde intikam yemini eder ve dostları da onunla yürümeye ant içer. Seliha; hırsızlık masasının güzel, gözü pek başkomiseri…

En yakınları Zeynep ve Ali’yi tanıştırdıktan sonra ikili birbirine aşık olur. Her şeyin başladığı o gün, Ali ve Zeynep’in nişanı vardır. Ali bir iş için bankaya gider. Cino’lar da o gün bankadaki bir kasayı patlatacaktır. Bankaya girdiklerinde işler ters gider ve herkesin hayatı sonsuza kadar değişir. Seliha yaşananların peşini bırakmamaya yemin eder. Kim olduklarını bilmeden Cino’ların peşine düşer. İz sürerken Cino ile tanışır. Burun buruna, birbirinin peşinde iki insan artık aşkla ve intikamla sınanacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle