GeriTelevizyon Yuvamdaki Düşman 4. bölüm fragmanında sinsi plan
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yuvamdaki Düşman 4. bölüm fragmanında sinsi plan

Yuvamdaki Düşman 4. bölüm fragmanında sinsi plan

Yuvamdaki Düşman yayınlanan 4. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Her hafta perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Yuvamdaki Düşman'ın yeni bölümünde şaşırtıcı dakikalar yer alacak. İşte, Yuvamdaki Düşman yeni bölüm fragmanı.

Yuvamdaki Düşman dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ceren, Tülin’i bertaraf ettikten sonra gözünü Yasemin’e dikmişti. Yeni bölümde ise neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Yuvamdaki Düşman yeni bölüm fragmanı.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ceren, Tülin’i bertaraf ettikten sonra gözünü Yasemin’e diker. Yasemin’in yuvasını yıkmak için yapamayacağı şey yoktur. Ceren, Yasemin’in ilaçlarını değiştirerek Çifthanlı ailesine karşı onu hasta gösterecektir. Böylece Yasemin hastaneye yatırılacak ve her şey Ceren’e kalacaktır…  Ama Yasemin ilaçlarının değiştirildiğini anlar ve kimin yaptığını öğrenmek için bir plan yapar. Ceren ise bu plandan habersizdir… Acaba Ceren bu sefer kazdığı kuyuya kendisi mi düşecektir, yoksa bundan da kurtulmayı başaracak mıdır?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle