GeriTelevizyon Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında bebek heyecanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında bebek heyecanı

Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında bebek heyecanı

Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında Nazgül'ün eve getirilen yeni gelinin ardından sinirlenip canına kast etmesinin ardından olaylar derinlik kazanmıştır. Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında hastanelik olan Nazgül, aileye bu kez bebek heyecanı yaşatmıştır. Hastanede hamile olduğu anlaşılan Nazgül, Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanında kocası Kağan başta olmak üzere, konak ahalisine büyük bir heyecan yaşatmıştır

Yeni Gelin dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizisi Yeni Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde kimse Elmas'ı yeni gelin olarak istemedi. Bu yüzden yeni gelin Bella olarak kaldı. Bu sırada Kalender Ağa, Kağan’ı işten çıkarttı. İşte, son bölümde yaşanan heyecanın ardından Yeni Gelin 9. yeni bölüm fragmanı ve yaşanan olaylar

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Elmas'ın konağa yeni gelin olarak gelmesi, herkesi çok şaşırtmıştır. Konaktakiler Elmas'tan kurtulma planları yaparlar. Ancak bilmedikleri Elmas, Bella kadar saf değildir. Konak kadınlarının işi bu sefer çok zordur.

Kimse Elmas'ı yeni gelin olarak istemez. Bu yüzden yeni gelin Bella olarak kalır. Bu sırada Kalender Ağa, Kağan’ı işten çıkarır. Ancak Kağan pes etmez. Bu hamle onu Elmas’a daha da yakınlaştırır. Kağan ve Elmas'ın yakınlığını gören Nazgül ise artık sağlıklı düşünemez. Bu durumu farkeden sadece Bella olur. Fakat kimse Bella'ya inanmaz. Nazgül'ün yardımına yeni gelinimiz koşar.

Möhteber, Asiye ve Ayşe, bir yandan Elmas’la uğraşırken diğer yandan panik butonundan kurtulmaya bakıyorlar. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Kadınlar, kazan kaldırıp konakta grev başlatırlar. Kalender, buton sayesinde kadınları kendisinden uzaklaştırdığını düşünüp rahat bir nefes almışken tüm Çukurova’ya rezil olur. Konak acı bir gürültüyle sarsılır. Bella’nın korktuğu, başlarına gelmiştir. Kağan, yaptığı şeyin bedeliyle yüzyüzedir.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kalender ve Kamil, kadınların baskınından canlarını zor kurtarmıştır. Fakat bunun bedeli, ağır olur. Kadınlar, kocalarını suç üstü yaptıklarını zannederken, kendileri suç işlemiştir. Ve bunun cezası, onlar için ölümden beter olmuştur. Konağın kadınları, böylesi bir belayla uğraşırken gelinler de boş durmaz. Göz dağı vermek için Elmas’ın yanına gittiklerinde olaylar hiç ummadıkları şekilde gelişir ve Bella, kendisini parmaklıklar ardında bulur. Bella’nın buna üzülmeye fırsatı bile olmaz. Çünkü biricik aşkı da kodesi boylamıştır. Zavallı yeni gelinin tek derdi, dışarı çıkıp kocasını kurtarmakken türlü türlü dertle uğraşır. Yeni gelinlikten, yeni mahkumluğa geçiş yapmıştır. Tam buna alışmaya çalışırken koğuşa annesinin de gelmesiyle olaylar iyice sarpa sarar. Konağın nerdeyse bütün fertleri bir bir içeri düşerken dışarıdakiler de bu durumu fırsata çevirmeye çalışır. İlk hamle Möhteber’den gelir. Baran’ı, Şirin’i kaçırması için azmettirmeye çalışırken olaylar hiç ummadığı bir şekilde gelişir. Baran, Bozok’ların aile dostu olup güvenini kazanmıştır. Bu durumdan en çok  zararlı çıkan da Ferhat olmuş, Şirin’in güvenini kaybetmiştir. İçerdeki herkes bir bir özgürlüğüne kavuştuğunda herkes rahat bir nefes alacakken Kağan, hamlesini yapar. Kucağındaki bombanın pimini çekip konağın ortasına bırakır. Artık konaktakilerin uğraşması gereken çok daha büyük bir dert vardır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle