GeriTelevizyon Yeni Gelin 4. bölüm fragmanında Bella'yı bekleyen tehlike
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yeni Gelin 4. bölüm fragmanında Bella'yı bekleyen tehlike

Yeni Gelin 4. bölüm fragmanında Bella'yı bekleyen tehlike

Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın akşam izleyicileriyle buluşacak olan Yeni Gelin 4. bölümünde oğlunun sevgilisi olduğunu öğrenen Möhteber, Kağan ve Bella'yı zor durumda bırakıyor. Bella ummadığı bir suçlamayla karşı karşıya kalıyor. İşte, Yeni Gelin yeni bölüm fragmanı ve detayları!

Yeni yeni bölüm fragmanında birbirinden renkli görüntülerin yanı sıra Bella'nın zor anları dikkat çekiyor. Brezilyalı yıldız Jessica May'ın sempatik tavırlarının ön plana çıktığı Yeni Gelin 4. bölümünde şer ittifakı arasında kalan Bella yine çok zor bir durum içerisine düşer. En sevdiğine karşı güvenini sarsan Bella’nın kendini aklaması bu sefer nerdeyse imkansızdır. İşte, tüm bu detayları gözler önüne seren Yeni Gelin 4. bölüm fragmanı!

Konağın kadınları, Kalender Ağa’ya isyan bayrağını çekmiş, evi terk etmiştir. Fakat bundan sonra ne yapacaklarına dair bir fikirleri yoktur. Kalender Ağa’yı pişman edelim derken, kendileri yaptıklarından pişman olurlar. Başları, biç ummadıkları belalara girer. Kadınlar dışarda hayat mücadelesi verirken konaktakiler de Kamilla ile baş etmek zorundadır. Kamilla, kadınların evde olmayışını fırsat bilmiş, kızına yapılanları konaktakilerin burnundan fitil fitil getirmektedir. Kadınların konağı terk edişini fırsat bilen sadece Kamilla değildir. Kalender de özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamıştır. Tabi ki yanına dünürü Kamil’i alarak. Fakat zavallı Kalender Ağa, felekten bir gece çalayım derken kırk yıl düşünse aklına gelmeyecek bir manzarayla karşılaşır. Hanımları, orda da onu yalnız bırakmamıştır. Kalender Ağa, duruma müdahale edip hanımlarını bir otele yerleştirdiğindeyse tüm konağı etkileyecek bomba değerindeki bir haber Möhteber’in kucağına bırakılır. Möhteber, oğlunun sevgilisi olduğunu öğrenmiştir. Bu durum, Kağan’ın başını ağrıtacakken, tüm olay her şeyden habersiz zavallı Bella’nın başına patlar. Bella büyük bir itham altındadır. Bu itham, onun en sevdiğine karşı güvenini sarsacak, olaylar kimsenin ummadığı bir boyut kazanacaktır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle