GeriTelevizyon Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz kazananı

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı yemek programı Yemekteyiz'de 6-10 Mayıs haftasının birincisi belli oldu. Her hafta birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Yemekteyiz 'Best Of' ta bir kişi para ödülünü kazanarak haftanın zirvesine oturdu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu? İşte 6-10 Mayıs Yemekteyiz'in kazanan ismi.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu yaptığı TV8 ekranlarının sevilen programı Yemekteyiz Best Of'ta haftanın finali gerçekleşti ve bir kişi para ödülünün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de bu hafta 10 bin TL'lik para ödülünü hangi yarışmacı kazandı? Yemekteyiz'de kim birinci oldu? İşte, Yemekteyiz Best Of'ta haftanın kazanan ismi.

YEMEKTEYİZ'DE BU HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

6-10 Mayıs Yemekteyiz'de yarışmacılar hafta boyunca yaptığı puanlama ile haftanın birincisini seçti ve bir isim 10 bin TL'lik para ödülünün sahibi olarak haftanın zirvesine oturdu. Yemekteyiz'in bu haftaki birincisi Nejdet Yıldırım oldu.  Böyle yarışmacı 10 bin TL'lik büyük ödülün kazanan ismi oldu.

YEMEKTEYİZ'İN BU HAFTAKİ YARIŞMACILARI

Selma Yüzeil:

Yemekteyiz'in birinci gün yarışmacısı olan Selma Yüzeil 29 yaşınd, aslen Vanlı ve uzun süredir İstanbul'da yaşıyor. Ev hanımı olan Selma Yüzeil, 2 çocuk annesi. Selma hanım, mutfakta hazırlayacağı menülerle iddialı olduğunu belirtiyor.

Seda Çalışır:

İkinci gün yarışan Seda Çalışır, havalimanında çalışmış ve 3 yılda hosteslik yapmış Seda Çalışır şuan sunuculuk mesleği ile ilgileniyor.

Büşra Malta:

Yemektyiz'İn üçüncü günü yarışan Büşra Malta, 19 yaşında. Malta, Yemekteyiz'de genç yarışmacılara haksızlık yapıldığı için programa katılma kararı almış.

Nejdet Yıldırım:

Yemekteyiz Best of'ta dördüncü gün yarışan Nejdet Yıldırım, restoran yöneticiliği mesleği ile ilgileniyor. Yıldırım, aslen Amasyalı ve 2 çocuk babası. Nejdet Yıldırımyemek konusunda oldukça iddialı isimlerden.

Hakan Yayık:

Haftanın final günü yarışan Hakan Yayık, İstanbullu ve esnaf olarak çalışıyor. Açıksözlü olduğunu belirten yarışmacı kendisini birinci olarak görüyor.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle