GeriTelevizyon Yaşar İpek kimdir? İşte Yaşar İpek'in hayatı hakkında merak edilenler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yaşar İpek kimdir? İşte Yaşar İpek'in hayatı hakkında merak edilenler

Yaşar İpek kimdir? İşte Yaşar İpek'in hayatı hakkında merak edilenler

Yaşar İpek'in yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular merak konusu oldu. Bir süredir ekranlardan ve magazin dünyasından uzak olan Yaşar İpek, Emrah ile akraba olduğu söylentileri gündeme gelmişti. Peki düet hazırlığında olduğu Seren Serengil ile aşk yaşadığı iddia edilen Yaşar İpek kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler!

Yaşar İpek, Seren Serengil ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme geldi.. Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, Sus, Okul Bitince, Kapı Zili albümleriyle tanınan Yaşar İpek’in yaşı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki Yaşar İpek kimdir, kaç yaşında?

Yaşar İpek, 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlı olan Yaşar İpek, 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etti. 1986 yılında Öksüzler, 1988 yılında Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar isimli sinema filmlerinde rol aldı. Rol aldığı filmlerde Emrah’ın küçüklük karakterini canlandıran. Günümüzde ise bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır. Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini aldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle