GeriTelevizyon Yasak Elma son bölümde Zehra'dan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yasak Elma son bölümde Zehra'dan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma son bölümde Zehra'dan şok karar - Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yıldız ve Halit’in Ender nedeniyle sık sık kriz yaşadığı, Zeynep’in şirket içi kararıyla şaşırttığı Yasak Elma son bölüm finaline Zehra’nın beklenmedik kararı damga vurdu. Sinan ve Zehra evliliğinin ardından yaşanacakları merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Sevda Erginci ve Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma’nın 28 Mayıs tarihli 11. bölümüne Alihan’ın yanından ayrılmak isteyen Zeynep’in sürpriz hamlesi ve Zehra’nın ani evliliği damga vurdu. İşten ayrılmak için hukuki sürecin dolmasını bekleyen Zeynep, Cem’in asistanlık teklifini kabul etti. Sinan’ın sinsi planlarından habersiz olan Zehra ise babasıyla yaşadığı gerginlik nedeniyle ani bir karar verdi. Zehra’nın Ender- Halit evliliğini bitiren Sinan ile nikah masasına oturması büyük bir krizin sinyalini veriyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender’in eve gelmesi bütün dengeleri değiştirdi. Erim’in mutluluğu için sessiz kalan Halit Ender’in elini güçlendirirken, Yıldız çaresiz bu duruma katlanmak zorunda kaldı. Zeynep ise şirket içi aldığı bir kararla Alihan’ı beklemediği yerden vurdu. Cem ve Zeynep arasındaki yakınlaşma Alihan’ın krizlerini tetikledi. Sevdiği kadını başka bir adamla düşünmesi, çocukluğunda yaşadığı büyük travmayı yeniden hatırlamasına neden oldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle