GeriTelevizyon Yasak Elma dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yasak Elma dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar

Yasak Elma dizisinin sezon finalinde neler yaşandı? İşte sezon finalinden yansıyanlar

Yasak Elma dizisi ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan sezon finali bölümünde Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yarattı. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındaydı. İşte, Yasak Elma dizisinin sezon finalinde yaşananlar.

Yasak Elma dizisi sezon finali bölümüyle izleyicilerine bir süreliğine de olsa veda etti. Sezon finaline giren Yasak Elma dizisinin son bölümünde Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anladı. İşte, Yasak Elma dizisinin sezon finalinde yaşananlar.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zehra’nın şok evlilik kararı evde bomba etkisi yaratır. Ender Sinan’la karşılaşmasının şokunu yaşarken kendini temize çıkarma ve evde kalmaya devam etme çabasındadır. Yıldız Ender’in ona patronluk taslamasına katlamaz ve Ender’i herkesin içinde rezil etmenin yollarını arar. Yıldız’a karşı kinlenen Ender’in son hamlesini oynamak için eline büyük bir koz geçer.

Alihan geçmişte yaşadığı travmalarıyla yüzleşirken, Zeynep’i tamamen kaybedecek olduğunu ve bir karar vermek zorunda olduğunu anlar. Zeynep’i kazanmak isterken vereceği yanlış karar ve Cem’in sürpriz teklifi, Alihan Zeynep ilişkisini tamamen çıkmaza sokacaktır...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle