GeriTelevizyon Yasak Elma 4. bölüm 2. fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yasak Elma 4. bölüm 2. fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma 4. bölüm 2. fragmanına öpüşme sahnesi damga vurdu

Yasak Elma yeni bölüm fragmanları son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Özellikle 2 Nisan Pazartesi tarihli Yasak Elma son bölümünde yakınlaşmaya başlayan Alihan ve Zeynep'in öpüşme sahnesi merak uyandırdı. Öte yandan Önder ve Yıldız yüzleşmesinde yaşananlar heyecan yarattı. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Yasak Elma 4. bölüm fragmanları!

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Entrika yüklü sahnelerin ağırlıklı olduğu Fox Tv dizisi Yasak Elma son bölümünde Ender’in planını öğrenen Halit, büyük bir oyun oynadı. Finalde ise sürpriz bir yakınlaşma yaşandı. Zeynep’in başına gelen kötü bir olay Alihan’la yakınlaşmasını sağladı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanları kısa sürede yayınlandı. 

Şevval Sam, Talat Bulut, Sevda Erginci, Eda Ece ve Onur Tuna’nın başrollerini üstlendiği Yasak Elma’nın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 4. bölümüne dair ipuçları veren ilk fragmana Ender –Yıldız yüzleşmesi damga vurdu. Hazırladığı planın alt üst olması sonrasında her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Ender’in “O kadar beceriksizsin ki öl bence öl” sözleri fragmanın dikkat çeken bir diğer detayı oldu. İkinci fragmanda ise Alihan'ın Zeynep'i öptüğü anlar dikkat çekti. Peki yeni bölümde neler olacak? Ender’in Yıldız’ın iş yerine gittiğini öğrenen Halit ne yapacak? Alihan ve Zeynep sevgili mi olacak? İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı!Ender, Yıldız’ı hafife almanın cezasını ağır ödedi. Kardeşi Caner’le düşüşünü kimseye göstermemek için çabaladı. Yıldız ise Halit’le ilgili riskli bir karar verdi. Tüm bu entrikadan uzak olan Zeynep ve Alihan’ın yaşadığı gerginlikler ise onları daha da yakınlaştırdı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle