GeriTelevizyon Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur Banda kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur Banda kaç yaşında?

Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur Banda kaç yaşında?

Genç yaşına rağmen gösterdiği performansla Survivor 2018'de dikkatleri üzerine çeken Yağmur Banda, yarışmanın en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Survivor izleyicileri, Yağmur Banda'nın yarışmadan önce ne yaptığını merak ediyor ve araştırıyor. Peki, Surivor Yağmur Banda kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2018'de gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda'nın adı her hafta en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Güzel fiziği ve adada oynanan yarışmalardaki hırsıyla hemen kendini belli eden Yağmur Banda, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. İşte, Survivor 2018'de Gönüllüler takımında yer alan genç yarışmacı Yağmur Banda hakkında merak edilen her şey...

YAĞMUR BANDA KİMDİR?

1998 yılında dünyaya gelen Yağmur Banda aslen İzmirlidir. Lise mezunu olan Banda, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tekwando takımında yer alan bir sporcudur. Spor kariyeri boyunca, Türkiye Şampiyonluğu'nun yanı sıra birçok defa 2.'lik ve 3.'lük derecelerinin sahibi olan Yağmur Banda, Taekwondo'nun dışında birçok spor dalıyla da yakından ilgilenmektedir. Son olarak, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında yer alan Yağmur Banda, Gönülüller takımında mücadele ediyor.

Survivor 2018’in diğer pek çok yarışmacısı gibi Yağmur Banda da Instagram hesabından veda paylaşımında bulunmuştu. Takipçilerinden destek isteyen Yağmur Banda, Survivor tanıtımında çekilen fotoğrafını paylaşarak altına şunları yazmıştı:

İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım... Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim her şeyi emek vererek başardım, hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak...

Yağmur Banda, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler kadrosunda yer alıyor. İddialı yarışmacı şu ana kadar topladığı 49 puanla 11. sırada bulunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle