GeriTelevizyon Yabancı hayranları artıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yabancı hayranları artıyor

Yabancı hayranları artıyor

‘Kimse Bilmez’ dizisinde Ezgi karakteriyle tanınan Beran Özel, sosyal medyada özellikle Ortadoğu ülkelerindeki yabancı hayranları tarafından büyük ilgi görüyor.

Özel, sosyal medya hesabına gösterilen yoğun ilgi ve güzel yorumlar karşısında mutlu olduğunu belirtti.

Henüz 21 yaşında olan Beran Özel, Cambridge Görsel ve Sahne Sanatları Okulu’nda oyunculuk eğitimi almış ve okuduğu dönemde  Royal Academy of Dramatic Arts’ın (RADA) düzenlediği ‘RADA Shakespeare Ödülleri’nde sahnelediği oyunuyla bronze ödül kazanmış.
Oyunculuk yeteneğini farklı sahne alanlarında göstermek adına gerçekleştirmek istediği birçok hayali olduğunu belirten Beran, işine duyduğu azmi ve heyecanı her geçen gün daha çok çalışarak hep yüksek tuttuğunu belirtti.

Yabancı hayranları artıyor

 
   

DE-CIX tek bir bağlantı ile dünyaya açıyorFrankfurt'taki merkezinde veri trafiği geçtiğimiz haftalarda en yüksek noktaya çıkarak, saniyede 7.1 Terabit ile yeni bir dünya rekoru yaratan DE-CIX'in Türkiye Bölge Direktörü Bülent Şen; şirketin son çalışmaları hakkında bilgi verdi. DE-CIX'in Türkiye'deki faaliyetlerini, yeni teknoloji ve hizmetlerini, internet altyapısıyla ilgili önemli detayları ve 16 Ekim tarihinde gerçekleşecek DE-CIX İstanbul Zirvesi'nin içeriğini Hürriyet'e anlattı.(Sponsorlu içerik)
 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle