GeriTelevizyon Vuslat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vuslat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler oldu?

Vuslat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında pazartesi akşamları ekranlara gelen ve izleyiciler tarafından severek takip edilen Vuslat, 12. bölümü ile yine heyecanlı anlara sahne oldu. Bu akşam yayınlanan bölümde Tahsin adamlarına Yalçın'ı öldürtmek için kaza planlattı. Şükrü Kerem’in elinden kurtuldu. Peki Vuslat'ın 12. bölümde başka neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Pelin Uluksar, Osman Alkas gibi oyuncuların yer aldığı TRT1’in başarılı dizisi Vuslat,bu akşam yayınlanan 12. bölümü ile evlerinize konuk oldu. Holding yöneticisi Aziz ile İstanbul’un bir mahallesinde yaşayan Feride’nin hayatı üzerinden yaşanan konuları ele alan dizide bu hafta da heyecan kaldığı yerden devam etti. Vuslat’ın 12. bölümünde Kerem Şükrü’nün yerini öğrenir ve onu öldürmek için harekete geçti. Peki Vuslat'ın 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Vuslat’ın 1 Nisan tarihinde yayınlanan 12. bölümü ile ilgili ilgili detaylar...

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman en kısa sürede haberimize eklenecektir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem’in Şükrü’yü öldürme planları suya düşer. Şükrü Kerem’in elinden kurtulur. Bu esnada Kerem’in adamları Şükrü’yü kurtarmak için gelen Fırat’ı vurur.

Çöken inşaatta sabotaj olduğu anlaşılır. Evlilik konusunda Perihan ile planlar yapan Nehir, süt dökmüş kedi gibi Aziz’in peşindedir. Ancak planlarından da geri kalmayan Nehir bu kez Ceylan’ı kullanacaktır.

Sultan, Aneta’nın kızı Alice’i bulmaya kararlıdır. Eline geçen mektup ile Salih Baba’ya gider. Aradığı sorunların cevaplarını Salih Baba’da bulacağını düşünür. Aziz’in, Altan’a taşınması devam ederken Tahsin ise adamlarına Yalçın’ı öldürmesi için bir kaza planlatır.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle