GeriTelevizyon Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet ve ailesi öldürülecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet ve ailesi öldürülecek mi?

Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet ve ailesi öldürülecek mi?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar şimdiden başladı. Dün akşam heyecan dozu yüksek sahneleriyle nefeslerin tutulmasına sebep olan Vatanım Sensin son bölümünde final sahnesi şok etkisi yarattı. Ailesinin İzmir'i terk ettiğini düşünen Cevdet, korkunç bir manzarayla yüzleşti. Cevdet'in gerçek amacını öğrenen Vasili, tüm aile için infaz kararı verdi. Peki, Vatanım Sensin yeni bölümde Cevdet ve ailesi öldürülecek mi? bu sorunun yanıtını merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor.

Vatanım Sensin dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine kasıp kavurdu. Azize'nin Tevfik'in elinde kurtulması kısa süreli olarak yüzleri güldürse de, Vatanım Sensin 29. bölüm finalinde yaşananlar hem Cevdet'i hem de dizi takipçilerini şok etti. Bir şekilde Cevdet'in ellerinden kurtulan Miralay, Eşref Paşa’nın hakiki vasiyetini Vasili’ye verdi. Finale ise Cevdet'in karşı karşıya kaldığı sahne damga vurdu. Her şeyi öğrenen Vasili, Cevdet ve ailesinin cezalandırılacağını söyledi. Peki, Cevdet ve tüm aile infaz mı edilecek? Bu sorunun yanıtını merak eden izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maskesi düşen Tevfik, yenilgiyi kolay kolay kabullenmez; kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtulur ve Eşref Paşa’nın hakiki vasiyetini Vasili’ye verir. Cevdet’in casus olduğunu ispatlayan bu vasiyet, Tevfik’in Londra bileti olacaktır. Cevdet, Tevfik’in elindeki bu kozdan bihaberken, Tevfik’in de hiç hesaba katmadığı bir şey vardır. Maskesi düşen Tevfik, yenilgiyi kolay kolay kabullenmez; kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtulur Cevdet’in eline Ankara’ya istihbarat verebilmesi için beklenmedik bir fırsat geçer. Anadolu’nun işgalinin önlenmesi, bu fırsatın iyi değerlendirilmesine bağlıdır. Öte yandan İngiliz ajan Charles Hamilton'ın direktifleri doğrultusunda Yunan Ordusu'nun katlettiği Yörüklerin acısı, tüm İzmir'de yaşanmaya devam eder. Savaşın kirli yüzü, tüm güzellikleri kirletmeye devam etmektedir. Acılı Türk kadınları, savaşta yitirdikleri askerlerinin acısını Yunan konağına giderek göstermek isterler. Hasibe ananın başını çektiği kadınlar, Veronika ile Lucy ile karşı karşıya gelirler. Askerlerin eşyalarını, Yunan konağı bahçesine bırakan kadınlar, yaşadıkları durumun anlaşılması için büyük bir hareket yaparlar. Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Vasili, Paradise Lost Operasyonu’nu Cevdet’ten gizlemeye devam eder. Charles ve Vasili’nin ne maksatla iş birliği yaptığını çözmeye çalışan Cevdet, diken üstündedir. Üstelik Yörükler’e yapılan katliam, bu operasyonun sadece küçük bir adımıdır. Büyük bir facia kapıdadır!

Şehir katliam havadisiyle çalkalanırken, suç Kuvva’ya atılır. Cevdet hakikatten bihaber ahaliyi Kuvva-i Milliye’nin safına çekmek için Azize’yi de dahil ettiği zekice bir plan yapar. Azize ve Cevdet bundan böyle mücadeleye omuz omuza devam edecekken Tevfik, kendi sonuna yaklaştığının farkında dahi değildir. Katliam emrini bizzat babasının verdiğini öğrenen Leon ise, Hilal’in canıyla sınanır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle