GeriTelevizyon Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir?

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir?

Yıldız’ı Cevdet ve Azize’nin büyük kızları olarak tanıdık. Güzelliği herkesin dilinde olan ve çocukluğundan beri bunun farkında olarak büyüyen bir genç kızdı Yıldız…

Yıldız’ı Cevdet ve Azize’nin büyük kızları olarak tanıdık. Güzelliği herkesin dilinde olan ve çocukluğundan beri bunun farkında olarak büyüyen bir genç kızdı Yıldız… Bu da özgüveni beraberinde getiriyordu. Hayata her zaman pembe tarafından bakan Yıldız’ın görüşüne siyah rengin girdiği anlar ise İzmir’de hayatının yeniden başladığı anlardı. Babası Cevdet’in ölüm haberi, aniden değişen hayatları ve İzmir’de baş gösteren işgal ile birlikte Yıldız’ın kaderi de yeniden yazılmaya başladı.

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir

Yıldız’ın en belirgin ve dikkat çekici özelliği kalbinde büyüttüğü hırsı... Onun için “vazgeçmek” gibi bir tabirin varlığı yok ve istediği şeyi muhakkak elde eder. Hayata sıkı sıkı asılan ve gözünün önünde beliren siyah renge rağmen pembeleri görmeye yemin eden güçlü bir kadın Yıldız… Yıldız’ın tek gayesi; özgürlük ve kendi kararlarını kendisinin aldığı bir hayat… Bu hayata ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır olan Yıldız, ardında hatalar da bırakıyor elbette… Yıkıma da sebep oluyor, yanlış kararlar da alıyor, kimi zaman “kötü” kelimesiyle tanımlanabilecek adımlar da atıyor ama her daim “Önce kendin iyi olmalısın,” ilkesiyle yoluna devam ettiği için bu hatalarına dönüp bakmıyor. Bu da onun hayattaki en büyük avantajı haline geliyor.

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir

Güçlü olmak için etrafında güçlü insanların bulunması gerektiğine inanan Yıldız, Teğmen Leon’a âşık olduğuna inandırıyor kendisini… Teğmen’i elde etmek ve hayatına dahil etmek için de elinden gelenin fazlasını yapıyor, algısını başka hiçbir yöne kaydırmıyor ve bu yolda kararlı adımlarla ilerliyor. Ama Leon’un, Yıldız’ın kardeşi, Hilal’e âşık olması tüm denklemi yerle bir ediyor. Bu uğurda Hilal ile karşı karşıya gelen Yıldız için atlatılması zor günler de başlıyor. Bu günlerde Yıldız’ın yanında olan kişi de Ali Kemal’den başkası olmuyor.

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir

Yıldız, geleceğine dair mücadele içindeyken yavaş yavaş Ali Kemal’e olan duygularının bambaşka bir yönde seyrettiğinin farkına varıyor. Güçlü olmak için yanında güçlü birinin varlığın değil, güçlü bir kalbin varlığına ihtiyacı olduğunu fark eden Yıldız; adımlarını Ali Kemal’e doğru yönlendiriyor.

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı kimdir

Kimi zaman hırsına yenik düşen, kimi zamansa ayakları yere sapasağlam basan Yıldız’ın sürprizlerle dolu hikayesi nasıl ilerleyecek bilinmez ama kalplerimizde hep aynı heyecanı yaratacağı kesin!

noluyotv.com Tarafından hazırlanmıştır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle