GeriTelevizyon Vatanım Sensin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vatanım Sensin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlerine yine unutulmaz dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından sevilen ve fenomen dizisi haline gelen Vatanım Sensin yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde tarihi olaylar izleyicileri oldukça etkiledi. Son bölümde Cevdet, Yunan Başbakanı'nın talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderildi. Nefes kesen son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin bu akşam son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük ilgiyle takip ettiği Vatanım Sensin dizisi yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde tarih kokan dakikalar soluksuz takip edildi. Son bölümde Cevdet'in sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düştü. Öte yandan Yunan Başbakan Yardımcısı, karşılanışına büyük gölge düşüren Türk Bayraklı protestoyu yapanların izini sürmesi için Leon'u görevlendirildi. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Gerek çarpıcı senaryo örgüsü gerekse güçlü isimlerden oluşan oyuncularının performansıyla Perşembe günlerine damga vuran Vatanım Sensin yeni fragmanında sürgüne gönderilen Cevdet’in durumu merak uyandırırken; geçtiğimiz hafta milli duygularımızı kabartan Türk bayraklı mücadelenin Yunan askerlerini harekete geçirmesi dikkat çekiyor. Vatanım Sensin, heyecanla beklenen yeni bölümü ile 16 Şubat Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

YENİ BÖLÜM DETAYLARI!

Cevdet, Yunan Başbakanı'nın talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderiliyor. Vasili'nin verdiği bilgi doğrultusunda öldürüleceğini öğrenen Cevdet için zor günler devam ediyor. Cevdet'in sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düşüyor. Öte yandan Yunan Başbakan Yardımcısı, karşılanışına büyük gölge düşüren Türk Bayraklı protestoyu yapanların izini sürmesi için Leon'u görevlendiriyor. Hilal ve arkadaşları yakalanacaklar mı?! Vasili, görevinden uzaklaştırılıyor, Cevdet sürgüne yollanıyor. Bu sürgünden dönüş olmayacağını Cevdet, ailesi, Tevfik ve Vasili biliyor. Tevfik, onun yokluğundan yararlanıp, Azize ile yarım kalan izdivacını tamamlayacağını, parmaklıklar ardındaki Cevdet'e ima edince, hiç beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalıyor. Öte yandan, Yunan Başbakan Yardımcısı, Türk Bayrağı olayını yapanların peşine düşüyor. Hilal ve arkadaşları için zorlu bir kaçış süreci başlıyor.Yüzbaşı Yakup, Anadolu'nun Mustafa Kemal Paşa'nın etrafında kenetlenmeye başladığını ve Cevdet'in vazifesinin her şeyden önemli olduğunu söyleyerek, Cevdet'i kurtarmak için büyük bir riske giriyor. Cevdet kurtulabilecek mi? Hilal ve arkadaşları, Yunan askerlerinden kaçabilecek mi? Cevdet, Tevfik hakkında nasıl bir yol izleyecek?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vasili'nin Türkleri göç etmeye zorlama planı harekete geçer. Bu fikri duyan Cevdet'in suratında endeşi görünür.  Planı hayata geçirmek için Leon herkese duyuru yapar ve en hızlı şekilde evlerini boşaltmaları gerektiğini söyler. Fakat Azize'nin sert tavrıyla önemli bir ayaklanma başlar ve Türk bayrakları her yerde dalgalanır. Leon, bu tutumun sonlanması için bayrakları toplatma emri verir. Lakin bu o kadar kolay olmayacaktır. Hilal ve arkadaşlarının ise kılık değiştirerek Türk halkına umut vereceği önemli bir planı vardır. 

VATANIM SENSİN TÜM BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle