GeriTelevizyon Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanında Cevdet ve Yakup yakalanıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanında Cevdet ve Yakup yakalanıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm 2. fragmanında Cevdet ve Yakup yakalanıyor

Vatanım Sensin dizisinin 27. bölümü için nefesler tutuldu. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle adından söz ettiren Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanları çarpıcı detayların ipucunu verdi. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde başından beri Cevdet'ten şüphelenen Stavro, Cevdet ve Yakup'un buluşma mekanlarını keşfediyor. İşte, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları ve özeti!

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kanal D'nin perşembe akşamlarına damga vuran tarihi dizisi Vatanım Sensin'in 11 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan 27. bölümünde Yunan askeri Stavro, tanıştığı andan itibaren güven sorunu yaşadığı Cevdet'in peşine düşüyor. Yakup ile Cevdet'in buluşma mekanına kadar onları izleyen Stavro'nun gerçeklere ulaşıp ulaşamayacağı yeni bölümde belli olacak? Eftalya, Azize'yi zehirleyecek mi? Yakup ile Cevdet'in buluşma mekanına kadar onları izleyen Stavro'nun sonraki hamlesi ne olacak? Cevdet'in kimliği ortaya mı çıkacak? Vatanım Sensin heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

YENİ FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız, Leon'da yaşadığı tüm duygu kırıklıklarından sonra Ali Kemal ile konuşmaya başlar. Yıldız, artık hayatında ebediyen kalacak ve her şeye göğüs gerebilecek birisini ister. Ali Kemal, her şeyi görmezden gelip, Yıldız'a olan duygularını açabilecek mi? Azize, yaşanmışlıklardan parçaları birleştirmeye başladığında artık Cevdet ile ilgili farklı bir durum olduğuna inanmaya başlar. Buna en doğru cevabı öğrenmek için sorularını Cevdet'e yöneltir. 

Misak-ı Milli'nin kabul edilmesi akabinde İngiliz ajanı Hamilton'un tüm planları alt üst olur. Artık Mirliva Tevfik'in beceriksizliğinden dolayı ona güveni kalmadığından kendi elini taşın altına koyar. Kumandan Vasili'ye yaptığı yönlendirme ile Cevdet'i şaşırtan bir hamle yapar.  Leon için her yerde arama emri çıkar. Leon artık Türklerin tarafında olmak istediğini söyler. Lakin Mehmet'in ona güveni yoktur. Leon'un annesinin ölüm haberi, olayların tüm seyrini değiştirecektir. Cevdet, gerçek vazifesini Azize'ye açıklayacak mı? Leon, tüm olaylardan ve kaçak bir hayat yaşamak istemediğinden dolayı artık taraf değiştirmeyi kafasına koymuştur. Cevdet'in de ılımlı baktığı bu durum hangi sonuçlara gebe olacak? Cevdet ile tanıştığı andan itibaren güven sorunu yaşayan Stavro, kılık değiştirerek takip etmeye başlar. Yakup ile Cevdet'in buluşma mekanına kadar onları izleyen Stavro'nun sonraki hamlesi ne olacak?

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle