GeriTelevizyon Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezondan ilk fragmanlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezondan ilk fragmanlar

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezondan ilk fragmanlar

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine gerilim ve gizem dolu anlar yaşatan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu. Peki, Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezondan ilk fragmanlar.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezon fragmanları yayınlanmaya devam ederken bir yandan da dizinin yeni sezon tarihine ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezondan ilk fragmanlar.

Yeni sezonun ne zaman başlayacağına dair tam tarih bilgisi olmasa da, Eylül ayı içerisinde başlayacağı bilinen dizinin en geç 25 Eylül'de izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Merve’nin kurallarına göre işleyen Sarmaşık’ın düzenini tehdit eden yeni sakinleri var. Geçmişten gelen bu isimlerden biri de “El Turco” lakaplı Kerim Adil Sağlam. Cezbedici olduğu kadar da tehlikeli. Peki yıllar sonra neden Sarmaşık’ta?

Edip’in ölümünden sonra yaşananlar ve çok daha fazlası için geri sayım başladı.

2. sezonu büyük merakla beklenen dizi de Çakır, varlıklı bir ailenin armatör oğlu “Emre Çelen” olarak izleyici karşısına çıkacak. Sarmaşık sakinlerine katılan Çelen aslında Merve, Taylan ve Pelin’in daha önceden tanıdığı bir isim.

Yıllar sonra ortaya çıkışı her ne kadar tesadüf gibi görünse de aslında genç adamın Sarmaşık’a taşınmasının ardında bambaşka bir neden yatmaktadır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle