GeriTelevizyon Ufak Tefek Cinayetler son bölüm ile şoka uğrattı! 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm ile şoka uğrattı! 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm ile şoka uğrattı! 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde yediği her darbeden daha da güçlenerek çıkan Merve, son yaptığı ile yine çok konuşuldu. Kendisinden boşanmak isteyen Serhan'ın evini tespit ettikten sonra yanına giden Merve, uyku ilacı ile uyuttuğu Serhan'ın telefonundan inanılmaz bir oyun kurgulamıştır. Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanında bu durumun yankıları merak konusu oldu. Peki, Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanında neler ekrana geldi? İşte, detaylı bilgiler

Ufak Tefek Cinayetler ekrana gelen son bölümü ile adrenalinin dozunu üst seviyeye çıkardı. Merve'nin Pelin'i cinayetin detaylarını açıklamakla tehdit ettiği Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde, boşanma konusu ise gündemde yer almaya devam etti. Peki, Merve kurduğu sinsi plan ile Serhan'ın hayatındaki kadını bulabilecek mi? İşte, dizinin son bölümünün ardından ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı

Merve'nin boşanmak istemediği eşi Serhan'la ilgili planları tüm hızıyla devam etmektedir. Bu planların içerisine, cinayet işindeki ortağı Pelin de girmiştir. Pelin, Serhan'la Merve'yi aynı evde buluşturmak için bin bir türlü yalan söylemiş ve organizasyonu gerçekleştirmiştir. Ancak Serhan'ın buna tepkisi sert olacaktır.

MERVE'NİN HESABI BÜYÜK

Hayatını düzene sokmak için kendince planlar kurmaya devam eden Merve, bu uğurda çevresindeki insanları çiğnemekten çekinmiyor. Tunç cinayetini beraber işledikleri için polise giderek tüm bunları anlatacağını söyleyen Merve, Pelin'in gözünü hayli korkutmuştur. Hal böyle olunca Pelin'in elinden Merve'nin hesabına uymaktan başka bir şey gelmemektedir. Serhan'ı, Taylan'ı da alet ederek evine davet eden Pelin, Merve'yle buluşmalarını gerçekleştirmiştir. Serhan'ın bu denli umarsız davranışları, Merve'yi çileden çıkarmış ve yeni yollara itmiştir. Serhan'ın tuttuğu evin yerini tespit ettikten sonra planlarını yola koyan Merve, Serhan'ın cep telefonundan öyle bir oyun oynamıştır ki, bunun sonucunda oltaya düşen kişi Oya olacaktır.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sarmaşık şimdi her zamankinden daha zehirli ve tehlikeli. Yalan beyanlar havada uçuşuyor, gerçekler derinlere gömülüyor ve yine kazanan, korkuya yatırım yapan mı olacak? Merve ve Serhan'ın boşanma davası geldi çattı. Aksaklar dağılıyor. Tam Merve sigorta kutusu gibi her şeyi birbirine bağladı derken olaylar beklenmedik bir şekilde gelişiyor ve Merve’yle Pelin kendilerini bir anda ıssız ormanda Tunç’la baş başa buluyor!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle