GeriTelevizyon Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu hakkında araştırmalar sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine gerilim ve heyecan dolu anlar yaşatan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Peki, dizinin yeni sezon tarihi hakkında açıklama geldi mi? İşte detaylar.

Ekranların herkes tarafından sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında yeni sezon araştırmaları, diziseverler tarafından yapılmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan yeni sezon tanıtımıyla birlikte dizinin hangi ayda başlayacağı belli oldu. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu hakkında net bir tarih verilmedi fakat Star TV dizinin Eylül ayı içerisinde yayınlanacağını duyurdu.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Her şey açığa çıkıyor!

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle