GeriTelevizyon Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde hareketli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde hareketli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde hareketli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine hareketli ve gergin dakikalar yaşatmaya devam etti. Her salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde Merve, evliliğinin peşinde, Mehmet Arzu'nun, Burcu kendi gündemlerinin peşindeyken, Oya ve Serhan nihayet mutlu bir döneme girerken birden korkunç bir şey oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Her bölümüyle ayrı bir olay yaratan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde menfaat oyunları, Ufak Tefek Cinayetler işlenirken aniden hayat durdu. Çünkü artık herkes için can güvenliği sorunu olmaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladılar. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Merve, evliliğinin peşinde, Mehmet Arzu'nun, Burcu kendi gündemlerinin peşindeyken, Oya ve Serhan nihayet mutlu bir döneme girerken birden korkunç bir şey oluyor. Menfaat oyunları, Ufak Tefek Cinayetler işlenirken aniden hayat duruyor! Çünkü şu an herkes için can güvenliği sorunu var. Herkesin "ölüm var" gerçeğini buz gibi yaşadığı bir ana geliyoruz. Sarmaşık ahalisi belki de hayatlarının en zor gününü geçirecek. Sonuç ne olacak?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle