GeriTelevizyon TV8,5 frekans bilgileri nedir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TV8,5 frekans bilgileri nedir?

TV8,5 frekans bilgileri nedir?

TV8,5 frekans bilgilerini sizler için hazırladık. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı olan TV8,5'ta sevilen program survivor ekstra ve birçok program daha yer alıyor. Türksat 4A üzerinden yayın yapan TV8,5 kanalı Shop 90 kanalının yerine geçerek yayın hayatına başladı. Peki, survivor'a dair her bilginin yer aldığı TV8,5 frekans bilgileri nedir? TV8,5 kanalı nasıl televizyona eklenir?

TV8,5 frekans bilgilerini birçok vatandaş merak ediyordu. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı artık yayında. 6 Ekim Perşembe günü oynanan Türkiye Ukrayna maçında ilk olarak sözü geçen TV8,5 kanalının frekans bilgileri de belli oldu ve yayına başladı. Peki, TV8,5 frekans bilgileri nedir? TV8,5 kanalı nasıl televizyona eklenir?

TV8,5 FREKANS BİLGİLERİ

Uydu : Türksat 4A

Frekans : 12346

Symbol Oranı : 9600

FEC : 3/4

Polarizasyon : Horizontal (Yatay)

TV 8.5 nasıl eklenir?

Öncelikle uydumuzun menüsüne geliyoruz ve yeni kanal ekleme bölümünü buluyoruz. Bu kısım uydudan uyduya değişebilir. Hemen hemen aynı isimdedir veya ingilizcede olabilir. Daha sonra frekans yazan kısma 12346 polarizasyon yazan kısımı Yatay veya H Symbol oranını ise 9600 olcak şekilde girip arattırıyoruz. Kaydedip çıkıyoruz.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle