GeriTelevizyon Türk Malı 5. bölüm 2 fragmanı... Erman ve Bakiye sevgili olursa...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk Malı 5. bölüm 2 fragmanı... Erman ve Bakiye sevgili olursa...

 Türk Malı 5. bölüm 2 fragmanı... Erman ve Bakiye sevgili olursa...

Türk Malı yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Pazar akşamlarının eğlenceli karakter komedisi Türk Malı 5. bölüm fragmanlarıyla yine çok renkli gelişmelerin sinyalini verdi. Bu akşamki bölümde Erman ve Bakiye sevgili oluyor, kahkaha tufanı katlanıyor. İşte Türk Malı 5. bölüm fragmanları ve yeni bölüm ipuçları!

Türk televizyonlarının aile komedisi Türk Malı yepyeni bölümüyle geliyor. Yaz sezonunda ekranlara geri dönen ve pazar günleri izleyicileriyle buluşan Türk Malı’nın bu akşam yayınlanacak olan 5. bölümünde hem çok şaşırtacak hem de güldürecek gelişmeler var. Erman Kuzu ve çocukların dadısı Bakiye, dizinin kötü kalpli cadısı Şehnaz'a karşı evi ve çocukları koruma mücadelesine devam ediyorlar. Şehnaz'ın eve gizli kamera yerleştirmiş olabileceğinden korkan kahramanlarımız, Bakiye'nin işini kaybetmemesi için mecburen "sevgili rolü" oynamaya başlıyorlar. Peki, ikili sevgili rolünü başarabilecek mi? İşte Türk Malı dizisinin 5. bölümünden ilk görüntüler!

Yan komşu Bahattin, güzel ve seksi hizmetçi Valeri'yi ağına düşürmek için oyunlarına devam ediyor. Bahattin, Şaduman'ın Erman'la bir mekanda sahneye çıkacak olmasını fırsat bilip, karısı sahnedeyken Valeri ve arkadaşları ile dışarda buluşuyor; ama eğlenmek icin gittikleri mekanla Şaduman'ın sahne aldığı mekan aynı çıkınca işler karışıyor.

Zavallı genç komşular Onur ve Deren de, evlerindeki "Kuzu istilasından" kurtulmak için yeni bir plan yapıyorlar ve Kuzular'ın bahceşinde Drone kamera uçurarak onları gözetlemeye çalışıyorlar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle