GeriTelevizyon Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Tek Yürek'in son bölümünde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Tek Yürek'in son bölümünde neler oldu?

Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Tek Yürek'in son bölümünde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her hafta perşembe günleri izleyici ile buluşan Tek Yürek 11. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin 25 Nisan tarihinde yayınlanan 11. bölümünde ekibin aldığı ilk galibiyeti, hastaneden gelen haber gölgeledi. Oğuzhan hastaneye kaldırıldı ve durumu kritikti. Peki, Tek Yürek'in 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, dizi ile ilgili merak edilenler.

Yönetmenliği Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı oyuncu kadrosunda ise, Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü gibi isimleri bulunduran Tek Yürek 11. bölümü TRT1 ekranlarında 25 Nisan akşamı sevenleriyle buluştu. Dizinin 11. bölümünün ardından, izleyenler 12. bölümün yayınlanıp yayınlanmadığını sorgulamaya başladı. İşte, o sorunun cevabı ve Tek Yürek'in 11. bölümüyle ilgili bazı bilgiler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

TEK YÜREK'İN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ekibin aldığı ilk galibiyeti, hastaneden gelen haber gölgeler. Oğuzhan hastadır… Ve bir an önce gereken yapılmazsa hayatı tehlikededir. Halit’ten başka kimsenin bundan haberi yoktur. Ekibin başındaki dertler de bitmek bilmez; Mazlum’un babası borca girmiştir, bunu ödemek yine ekibe düşer. Yusuf ise Sait’in kışkırtmasıyla, İlknur’dan dolayı Halit’le gerilir. Diğer yandan Aslı, kendisini affettirerek tekrar Yusuf’un hayatına girer. Ancak Yusuf onun hiç tanımadığı bir yönüyle tanışacaktır. Öte yandan maçlar tüm hızıyla sürerken, üst üste aldıkları galibiyetler, özellikle Yiğit’in ön plana çıkması gizemli bir kişi tarafından mercek altına alınır. Halit sonunda ekibe, Oğuzhan’ın durumunu açıklar. Gençler aldıkları kötü haberle çaresiz ve yıkılmışken, Yiğit sağlam durup, mücadele etmeye karar verir. Ancak ameliyat için çok fazla paraya ihtiyaç vardır. Ekip, gereken ameliyat parası için her şeyi yapmaya hazırdır. Tekrar Sait’e giderler ve onun bulduğu bir iş umut ışığı olur. Gençler bu işi kabul ederek, gizemli kişi tarafından kurulmuş tuzağa doğru adım adım yaklaştıklarının farkında değildir.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle