GeriTelevizyon Survivor'da Serhat Akın, Anıl'ı etkiledi mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da Serhat Akın, Anıl'ı etkiledi mi?

Survivor'da Serhat Akın, Anıl'ı etkiledi mi?

Survivor'da iki takım arasında şaşırtan gelişmeler yaşandı. Burçak'ın elenmesinin ardından karışan gönüllüler takımında oklar Anıl'a çevrilmişken, Serhat Akın'ın Burçak'ın elenmesinde rol oynadığı iddia edildi. Peki Survivor'da bu akşam neler yaşanacak?

Anıl'ın, Burçak'ın adını yazmasından sonra ortaya atılan iddia iki takımın arasında küçük çaplı bir gerginliği sahne oldu. Serhat Akın suçlamaları kabul etmezken, kısa bir açıklama yaptı. Serhat, 'Burçak'ın değil Anıl'ın gitmesi bizim işimize daha çok yarardı. Çünkü bizim takımdaki kızlar zaten Burçak'tan sayı alıyorlar, fakat Anıl hızlı bir yarışmacı ve ne yapacağı belli olmuyor. Tamam kendisinin de kabul ettiği bir atış problemi var fakat parkurlarda önde geldiği için büyük avantaj yakalıyor ve oyun kazanma ihtimali Burçak'tan daha yüksek' dedi.

ÖDÜL OYUNUNDA ZOR PARKUR

Bu akşam oynanacak ödül oyununda yarışmacıları zor bir parkur bekliyor. Özellikle atış etabında zorlu bir hedef tutturma oyununu olduğu ödül oyununda yarışmacıların ne için yarıştığı ise merak konusu. Fakat tanıtıma bakıldığında yarışmacıları cezbeden bir ödülün olduğu belli oluyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA YAŞANANLAR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle