GeriTelevizyon Survivor elenen isimlerden sonra New York ödülü ile gündemde yer alıyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor elenen isimlerden sonra New York ödülü ile gündemde yer alıyor!

Survivor elenen isimlerden sonra New York ödülü ile gündemde yer alıyor!

Survivor New York ödülü, dün akşama damgasını vuran konu oldu. Kazanan iki kişinin yanına birer kişiyi alarak gideceği tatil için mücadele çok çetin geçti. Survivor 2018'in önemli ödüllerinden birisi olan New York seyahati, 4 kişinin yüzünü güldürdü. İşte, Survivor'da dün akşam yaşananlar ve New York ödülü hakkında detaylı bilgiler

Survivor'da bu hafta oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yer aldı. Büyük finale oldukça az bir zaman kala ödül oyunlarının kalitesi artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam ödül oyunu için karşı karşı geldi. Artık bireysele dönen Survivor'da iki kişi New York ödülünü kazanacak ve yanlarında birer arkadaşıyla ödüle koşacaklardı. Peki, Survivor'da New York ödülünü hangi takım kazandı?

NEW YORK ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı oldukça heyecan dolu bir ödül için karşı karşıya geldiler. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığı an da yarışmacılar adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan 2 kişi yanına alacakları 1'er kişiyle birlikte New York'a gidecekti. Bayanlarda ödülü kazanan isim Nagihan oldu. Erkeklerde ise ödülü kazanan isim Hakan oldu. Nagihan yanında götüreceği ismi Hilmicem olarak belirledi. Hakan ise yanına Murat'ı aldı. Böylece New York'a gidecek olan tüm isimler gönüllüler takımından oldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle