GeriTelevizyon Survivor'da format değişecek mi? Acun Ilıcalı 'Türkiye- Yunanistan bitecek' söylentilerini yanıtladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da format değişecek mi? Acun Ilıcalı 'Türkiye- Yunanistan bitecek' söylentilerini yanıtladı

Survivor'da format değişecek mi? Acun Ilıcalı 'Türkiye- Yunanistan bitecek' söylentilerini yanıtladı

Survivor'da format değişeceği, Türkiye- Yunanistan'ın biteceği haberleri bir süredir gündeme geliyordu. İddia konusunda sessizliğini koruyan Acun Ilıcalı, beklenen açıklamayı kişisel instagram sayfası üzerinden yaptı. Peki, Survivor'da format değişecek mi? Türkiye- Yunanistan yerine Ünlüler- Gönüllüler formatı mı yayınlanacak? İşte, Acun Ilıcalı'nın Survivor açıklaması

Acun Ilıcalı, Survivor’un Yunanistan-Türkiye formatının değişeceği yönündeki söylentilere Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi.

Acun Ilıcalı, Instagram hikayeler bölümünden şu açıklamayı yaptı: “Survivor Türkiye – Yunanistan formatının değişeceği haberi bizi ekip olarak güldürülüyor. Haftada 4 gün Survivor ile prime time’da Şubat ayının 1.kanalıyız. İzleyicilerimize teşekkür ederiz.” diyerek iddiaları kesin bir dille yalanlamış oldu.

TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI

Survivor Türkiye - Yunanistan'nın Türkiye kadrosunda yer alan isimler şunlar; Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal. Yarışmanın kadrosunda yer alan Kader Karakaya ise geçtiğimiz hafta elendi.

Survivorda format değişecek mi Acun Ilıcalı Türkiye- Yunanistan bitecek söylentilerini yanıtladı

 

İyilik peşinde 3 saat

İyilik peşinde 3 saatAvrupa’nın en güzel şehirlerinden Barselona’da maratona katıldım. Kentin sokaklarını 3 saatte koşarak dolaştım. Üstelik bunu bir Afrikalı sağlık konusunda ihtiyaç sahipleri için yaptım. Tıpkı diğer 19 bin kişi gibi... Üstelik bu büyük yarışı Türkler organize etti. Koşmasanız da siz de bir Afrikalının hayatını değiştirme şansına hâlâ sahipsiniz.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle