GeriTelevizyon Survivor'da dün akşam kim elendi? Sürpriz eleme..
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da dün akşam kim elendi? Sürpriz eleme..

Survivor'da dün akşam kim elendi? Sürpriz eleme..

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunun sonucunda elenen isim belli oldu. Haftalar önce kullanılan SMS oylarının sonucuna göre adaya veda kişi ortaya çıktı. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor'da final heyecanına sayılı günler kala elemeler artık daha hızlı gerçekleşiyor. Haftanın dokunulmazlık oyunlarında bireysel dokunulmazlıkları kazanan Adem ve Ogeday rahat bir nefes alırken, Sema haftalar öncesinden finali garantilediği için konsey heyecanı yaşamadı. Serhat Akın, Berna ve Sabriye'nin elenme adayı olduğu konsey gecesinde elenen yarışmacı açıklandı.

Serhat'ın ilk kez potaya çıktığı konsey akşamında elenen isim gönüllüler takımından Berna oldu.

Berna geçtiğimiz hafta yaklaşık 450 bin TL değerindeki otomobil ödülünün sahibi olmuş ve oldukça sevinmişti. Bu haftanın elenen ismi olan Berna adını duyunca büyük bir şok yaşadı.

Bugüne kadar kavgalarıyla gündeme gelen Berna ve Sabriye ikilisi bu kez vedalaşmaları ile olay oldular. Oldukça samimi ve gülerek vedalaşan ikili samimi bir görüntü çizdiler..

 

 

Survivorda dün akşam kim elendi Sürpriz eleme..

 

 

10 milyar$ gelirli film - Sinefil

 

10 milyar$ gelirli film - Sinefil Anlatanadam bu hafta vizyona girecek filmleri yorumladı. Bir de konuğu vardı: Mesut Süre

Yorumları Göster
Yorumları Gizle