GeriTelevizyon Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı?

Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı?

Survivor'ın 12 Mart akşamı yayınlanan bölümüne eleme ve diğer 3 oyun damga vurdu. Yunan takımının elemeye gittiği gecede bir yarışmacı hayallerine veda ederken, Survivor'un dün geceki bölümünde ödül, dostluk ve sembol oyunu heyecanı yaşandı. İşte, Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı ile birlikte ödül oyunlarını kazanan isimler ve takımlar hakkında detaylı bilgiler

Survivor 2019'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımından bir kişi adaya veda etti. İzleyicilerden gelen SMS oylarıyla elenen ismin belirlendiği yarışmada arkadaşları tarafından potaya yollanan 3 adaydan birinin hayalleri sonlanmış oldu. Yapılan oylama sonucunda ise kimin adaya veda ettiği vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu? Survivor'da kim elendi?

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan ödül oyununda nefesler tutuldu ve kıran kırana bir mücadele yaşandı. Türk ve Yunan takımı, karnıyarık ve içecek ödülünü almak için kıyasıya mücadele etti. Türk takımı ödül oyununu 10-3 gibi net bir skorla kazandı.

DOSTLUK OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2019'un bu akşam yayınlanan bölümünde dostluk oyunu heyecanı da vardı. Ödül olarak kıymalı börek verilen yarışmayı erkeklerde Okay ve Tony kızlarda ise Melisa ve Dmitra kazandı.

Yarışmayı kazanan isimler, rakip takımdan birer tane daha yarışmacı belirleyerek kıymalı börek ödülünü birlikte yedi.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor Türkiye Yunanistan 24. bölümde Türk takımı sembol oyunu oynadı. Kızlar ve erkeklerin kendi aralarında oynadıkları oyunu, erkeklerde Okay, kızlarda ise Sude kazandı.

BU HAFTA ELENEN YARIŞMACI KİM OLDU?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Yunan takımında elenen isim belli oldu.  Ada konseyinde yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Tony'nin yanı sıra Simos ve Vasilis'dan birisi yapılan SMS oylamasının sonucuna göre adaya veda etti.

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesine bu hafta veda eden isim en az oyu alarak Simos oldu.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle