GeriTelevizyon Survivor Yağmur Banda kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Yağmur Banda kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Survivor Yağmur Banda kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Yağmur Banda, Survivor’ın ilk bölümlerinde seyircilerin gündemine atışlarıyla taşındı. 12 yıldır tekvando yapan Survivor Yağmur, Türkiye ve Balkan şampiyonluğu bulunmaktadır. 2014 yılında Avrupa şampiyonluğu da olan genç sporcu, hedefinin All Star’lara yenilgiyi öğretmek olduğunu açıklamıştır. Peki, Yağmur Banda kimdir kaç yaşındadır? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

Yağmur Banda, 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Yağmur Banda, Türkiye Şampiyonluğu'nun yanı sıra birçok defa 2.'lik ve 3.'lük derecelerinin sahibi oldu. Tekvando sporuna 2006 yılında başladığını belirten Yağmur Banda, Instagram hesabında da sık sık sporcu kişiliğini yansıtan fotoğraflar paylaşıyor.

SURVİVOR’A GİTMEDEN SON PAYLAŞIM

Survivor 2018’e dair iddiasını “Ben Yağmur. Adımdan değil ardımdan kopacak fırtınadan korksunlar.” sözleriyle ortaya koyan Yağmur Banda, yarışmaya gitmeden önce Instagram paylaşımında bulunarak destek istedi:

“İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim her şeyi emek vererek başardım, hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak..

Sizleri çok seviyorum. Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin.. Hoşça kalın”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle