GeriTelevizyon Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Hakan Hatipoğlu, Survivor 2018 All Star yarışmasında yaş ortalaması yüksek isimler arasında yer alıyor. Daha önce iki sezon boyunca yarışmada boy gösteren Hakan Hatipoğlu, son 10 yılın en iyi gönüllüler takımına karşı mücadele edeceklerini ifade etmişti. Fakat Hakan Hatipoğlu yarışmaya gönüllüler takımında başladı ve Hakan Hatipoğlu yarışma boyunca gönüllüler takımında yer alacak. Peki, Hakan Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

Hakan Hatipoğlu yarışmanın tecrübeli isimleri arasında yer alıyor. Daha önce iki kez katıldığı Survivor dışında, TV8 ekranlarında yayınlanan panorama programının da sunuculuğunu üstlenen Hakan Hatipoğlu, beraber yarışacağı isimleri yakından tanıyor. Peki, gönüllüler takımının yarışmacısı Hakan Hatipoğlu kimdir ve kaç yaşındadır?

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, yarışmaya gitmeden önce İnstagram üzerinden destek talebinde bulundu. İnstagram’daki paylaşımında ‘Güzel günler sana gelmez, sen onlara yürüyeceksin’ vurgusu ise dikkat çekti.

28 Kasım 1979 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen Hakan Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarışmış, adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle