GeriTelevizyon Survivor Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Karaağaç neden ünlüler takımına geçti?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Karaağaç neden ünlüler takımına geçti?

Survivor Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Karaağaç neden ünlüler takımına geçti?

Survivor Ecem, gönüllüler takımı içerisindeki en zayıf isim olarak takım içi konseyde ilk seçilen yarışmacı oldu. Yarışmaya katılma hakkını Göz6 yarışması sayesinde hak eden Ecem Karağaç, gönüllüler takımından ayrılmış ve ünlüler takımı için mücadeleye başlamıştır. Peki, Survivor Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşındadır? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

Survivor Ecem, gönüllüler takımı içerisinde gerçekleştirilen konseyde, ünlüler takımına geçen isim olarak belirlendi. Takım arkadaşları tarafından yarışmadaki performansı çok beğenilmeyen Survivor Ecem Karaağaç, vatandaşların araştırdığı isim oldu.

14 Temmuz 1991 tarihinde hayata gözlerini açan Ecem Karaağaç, spora çok küçük yaşlarda, henüz 6 yaşındayken başlamıştır. Hem futbol hem de boks sporuyla uğraşan güzel isim, fitness ile de ilgilenmiştir.

Survivor’a Göz6 yarışmasında verdiği mücadelenin üzerinden iki yıl geçmesiyle birlikte katılma hakkı kazanan Ecem, 7 profesyonel basketbol oynamıştır ve 3 yıllık profesyonel yüzücülük deneyimine sahiptir.

Göz 6 yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Ecem Karaağaç, önceki yıl finale kadar gitmeyi başarmış ancak son anda Survivor biletini Berna Keklikler’e kaptırmıştı. Lisansını spor dışındaki bir alanda tamamlayan Ecem Karağaç’ın yarışmadaki sloganı, “Survivor'da hayatta kalmak zor, benimle yarışmanın zorluğu ise tarif bile edilemez. Beni korkutmak için daha fazlası lazım”dır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle