GeriTelevizyon Survivor Batuhan Buğra Eruygun kimdir, kaç yaşında?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Batuhan Buğra Eruygun kimdir, kaç yaşında?

Survivor Batuhan Buğra Eruygun kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2018'e yeni katılacak olan dört yarışmacıdan biri olan Batuhan Buğra Eruygun, en çok merak edilen isimlerden oldu. Batuhan Buğra Eruygun'un Survivor Gönüllüler Takımında yer alacağının açıklanmasının ardından, Batuhan Buğra Eruygun'un kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki, Batuhan Buğra Eruygun kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Batuhan Buğra Eruygun kimdir sorusu birçok Survivor izleyicisi tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yaptığı açıklamayla birlikte Survivor'a katılacak olan dört yeni isimden biri olan Batuhan Buğra Eruygun'un kimliği sorgulanmaya başlandı. İşte Survivor 2018'e katılan ve Gönüllüler Takımında mücadele edecek olan Batuhan Buğra Eruygun hakkında merak edilenler...

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR?

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Batuhan Buğra Eruygun Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde eğitim almıştır ve atletizm sporu ile uğraşmaktadır. 110 metre engelli yarışmalarında koşan Batuhan Buğra Eruygun, Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ve milli sporcusudur. 2013 yılında düzenlenen yarışmada 7.98'lik derecesi ile ile 60 metre engelli Türkiye Salon rekorunun sahibi olmuştur.

2013 yılında Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından, doping kullandığı gerekçesi ile iki sene boyunca resmi müsabakalardan men edilen Batuhan Buğra Eruygun'a 2015 yılında kanser teşhisi konulmuş ve uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşarak çok sevdiği atletizm sporuna devam etmiştir.

Batuhan Buğra Eruygun son olarak, Acun Ilıcalı'nın kararı ile birlikte Survivor 2018'e dahil olması sonrası gündem olmuştur. Batuhan Buğra Eruygun, Survivor 2018'de Gönüllüler Takımında yarışacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle