GeriTelevizyon Survivor 2018 şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor 2018 şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

Survivor 2018 şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

Survivor 2018'in 13 Mayıs tarihli bölümünde birleşme partisi ve şarkı yarışması heyecanı yaşandı. All Star sezonunun birleşme partisi konukları Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak oldu. Geçtiğimiz yıllarda yapılan Survivor birleşme partisindeki şarkı yarışmasında performansı finale 3 isim kaldı. Peki Survivor 2018 şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

Survivor 2018'in heyecanla beklenen 'birleşme partisi' 13 Mayıs Pazar günü gerçekleştirildi. Her sezon olduğu gibi "All Star" sezonunun birleşme partisinde de gelenek değişmedi ve yarışmacılar sahneye çıkıp şarkı söyledi. Survivor 2018'in birleşme partisinin sürprizleri Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak oldu. Peki Survivor'da şarkı yarışmasının birincisi kim oldu? İşte birleşme partisinde yaşananların kısa bir özeti!

ŞARKI YARIŞMASI PERFORMANSLARI

Adalar birleşmeden önce yarışmacılar kişisel bakımlarını yapma imkanı buldu. Adeta bambaşka birine dönüşen Gönüllüler ve All Star yarışmacıları hem eğlendi hem de eğlendirdi. Birleşme partisindeki şarkı yarışmasının jüriliğini Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak yaptı. Bazı yarışmacıların performansıysa hem jüri üyelerini hem de ekran karşısındakileri şaşırttı.

Yağmur Banda, Nil Karahimragil’in bir döneme damga vuran 'Bütün Kızlar Toplandık' isimli şarkıyı seslendirdi.

Geçtiğimiz sezonki performansı tekrar hatırlatılan Nagihan Karadere 'Bebek' isimli şarkıyı seslendirdi.

Acun Ilıcalı’nın Birsen Bekgöz'ün söylediği şarkı sonrası Nagihan Karadere ile ilgili sözleri herkesi güldürdü.

Türkülerin kendisini için çok değerli olduğunu ifade eden Aleyna Tilki, Turabi ‘nin hem saz çalıp hem türkü söylemesini takdir etti.

Mustafa Kemal Kurt, Kazım Koyuncu’nun 'Nayino' isimli şarkıyı seslendirdi.

Birsen Bekgöz 'Aldırma Deli Gönül' isimli şarkıyı seslendirdi...

Herkesi ayağa kalkmaya davet eden Hakan Hatipoğlu, Duman grubuna ait "Senden Daha Güzel" şarkısını söyledi ve bu şarkının "sana neden rastladım?" kısmını Turabi'ye göndermesi güldürdü. 

 Anıl Berk Baki, Kenan Doğulu'nun 'Kandırdım' şarkısıyla hem arkadaşlarını hem de jüri üyelerini coşturdu. 

3 İSİM FİNALE KALDI

Finale kalan isimler Merve, Sema ve Adem oldu. Finale kalan isimler bir kez daha sahneye çıktı ve jüri bu isimlerden birini birinci seçti. 'Saydım' isimli şarkıyla finale kalan Merve Aydın, birinci oldu. Böylece bir sonraki sezonun birleşme partisine konuk olma imkanı yakaladı. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle