GeriTelevizyon Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etti. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrendiğinde, Yavuz’un elinde, Ataşe’den başka bilgi alabileceği kimse yoktur. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etti. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisinin gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Söz disinin bu hafta yayınlanan 48. yeni bölümünde, başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır. İkiye bölünen Tim, hemen arama tarama çalışmalarına başlar. Bu sırada Yavuz ve Erdem hastanede müşahede altında tutulan Ataşe’yi sorgulamak için yola koyulur. Ama Ataşe’nin amacı Derman’a zaman kazandırmaktır ve konuşmaya niyeti yoktur.

Öte yandan Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrendiğinde, Yavuz’un elinde, Ataşe’den başka bilgi alabileceği kimse yoktur. Yavuz Ataşe’yi konuşturmak için askerlik hayatının bitmesini göze alarak planını devreye sokar. Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Derman’ın büyük terör eylemini gerçekleşmek için kullanacağı gemiyi vurmaya hazırdır. Fakat kaçırılan Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in gemide olduğundan kimsenin haberi yoktur.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle