GeriTelevizyon Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hafız unutulmadı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hafız unutulmadı

Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hafız unutulmadı

Söz son bölümün ardından 42. yeni bölüm fragmanı ile merakla araştırılmaya başlandı. Hafız'ın şehit olmasının ardından timdeki arkadaşlarının yüreğindeki ateş devam ederken, terörler mücadele tüm hızıyla devam etti. Peki, son bölümün ardından Söz dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Hafız'ın unutulmadığı son bölümün ardından araştırılan Söz dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

Söz dizisinin son bölümü ekrana geldi. Son bölümde Hafız için gözyaşı döken Tim, intikam yeminini ateşledi. Yavuz'un duygusal konuşması herkesi derinden etkiledi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?

Söz dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Taburda yapılan törenden sonra Ali Haydar’ın ölmeden önce yaptığı sürprizi fark eden Tim gözyaşlarına boğulur. Ama arkadaşlarının hatırası artık bir an olsun silinmeyecektir. Ali Haydar’ı sonsuz yolculuğuna uğurlayan Tim’in artık tek bir gayesi vardır; Ali Haydar’ın kanını yerde bırakmayıp, katillerinden hesap sormak… Karabatak gizli bir görevle katillerin yerini tespit etmek için çok riskli bir göreve çıkarken Karabayır’da her şeye rağmen hayat devam etmektedir.
Sınır ötesinde güvenliği sağlanan bölgelerdeki sivil halka yardım göndermek isteyen Türk Kızılayı’yla birlikte Bahar, Güler, Su ve Nazlı’da yola çıkar. Bu durumdan haberdar olan ataşe, Derman’ı konvoyu durdurması için görevlendirir. Derman hain bir planla konvoya saldırır ve herkesin hayatı tehlike altındadır.
Konvoy yola çıktığı sırada Hafız’ın katillerinin peşinde olan Yavuz ve Tim saldırı haberini aldığında her şey için çok geçtir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle