GeriTelevizyon Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanında Çolak nasıl kurtulacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanında Çolak nasıl kurtulacak?

Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanında Çolak nasıl kurtulacak?

Söz 6. yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Bölgesini terörden temizlemeye çalışan bir timin hikayesini anlatan Söz, 6. yeni bölüm fragmanı ile son bölümün ardından araştırılmaya başladı. Peki, Çolak'ın enselenmek üzere olduğu ve bir şekilde paçayı kurtardığı son bölümün ardından Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanı ne zaman ekrana gelecek? İşte, detaylı bilgiler

Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanı için bekleyişlerini sürdüren takipçiler, dizinin yeni bölümünde yaşanacak olayları son bölümün ardından merakla araştırdı. Söz 6. yeni bölüm fragmanı, son bölümde Çolak'ın köşeye sıkıştırılmasının ardından neler yaşandığını görmek isteyenler tarafından sorgulandı. Peki, Çolak yeni bölümde yeniden ele geçirilebilecek mi? Söz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Söz dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Düğünde yaşanan katliam bütün Türkiye’de şok etkisi yaratır. Düğün sırasında verdiği kritik karar, Yavuz’un başının belaya girmesine sebep olur. Katliamla ilgili çekilen görüntüler çarpıtılarak medyaya servis edilir. Türk askeri zor durumda kalır. Röportaj hayaliyle Çolak’ın yanına giden Eylem, başını nasıl bir tehlikeye soktuğunun farkında değildir. Yavuz ve arkadaşları, bu cani saldırının karşılığını vermek için hızla harekete geçerler. Tim, Çolak’ı köşeye sıkıştırmak üzeredir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle