GeriTelevizyon Söz 8. bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz 8. bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?

Söz 8. bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?

Söz 8. bölüm fragmanı son bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Bahar ve Yavuz'un balo görüntüleriyle damga vurduğu son bölümün ardından Söz 8. bölüm fragmanını araştıran seyirciler, dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor. Peki, Söz 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilen detaylar

Söz 8. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde Anneler Günü sürprizinin ekrana gelmesi ve Bahar ile Yavuz'un baloda samimimi dakikalar yaşaması, izleyicilerin duygusal dakikalar anlar yaşamasına neden oldu. Peki, Söz 8. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ? İşte, detaylı bilgiler 

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Çolak kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkar. Üstelik büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir. Bu arada Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozar ama Çolak’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulmuştur. Bu durum Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlar aynı davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorundadır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tim, Çolak’ı nihayet ele geçirmiştir ancak ortada büyük bir kriz vardır. Aynı anda altı tane özel kuvvet askeri de Çolak’ın adamları tarafından alıkonmuştur. Yavuz kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Çolak’ı adalete teslim edecek, ya da arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakacaktır. Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar. Öte yandan teröristlerin elindeki Hafız ağır yaralıdır. Onun hayatına karşılık Yavuz ve tim de yaralı bir teröristi yaşatmak zorundadır. Bu konuda doktor Bahar, Tim’e yardımcı olur. Yavuz, hem Hafız’ı kurtarmak hem de Çolak’ı elinde tutmak için cesur bir karar verir. Ancak Çolak’ın da aklında büyük bir infial yaratacak sinsi bir plan vardır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle