GeriTelevizyon Söz son bölümüyle ekranlara geldi! Sezon finalinde neler oldu?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Söz son bölümüyle ekranlara geldi! Sezon finalinde neler oldu?

Söz son bölümüyle ekranlara geldi! Sezon finalinde neler oldu?

Pazartesi akşamları ekrana gelen ve terör örgütlerinin ülkemizde yarattığı sıkıntıları anlatan Söz dizisi, 11 Haziran akşamı yayınlanan 50. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Peki, Söz'ün 50. bölümünde başka neler var? Sezon finalinde ne oldu?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisi bu akşam ekranlara gelen 50. bölümüyle sezon finali yaptı. Oldukça gerilim ve aksiyon dolu olan sezon finalinde neler olduğu diziseverler tarafından merak ediliyor. İşte, Söz'ün sezon finalinde olanlar... 

Söz dizisinin bu hafta yayınlanan 50. yeni bölümünde, Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak.

Öte yandan, Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz’un aldığı haber namlunun ucundaki Derman’la birlikte herkesi şok edecektir.

GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU?

Söz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 49. bölümünde, torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler’i kurtarmak için Tim’in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır.

Artık sadece Derman’ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe’den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim’in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar. Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler’in hayatı Tim’in başarılı olmasına bağlıdır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle