GeriTelevizyon Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat'ın kızı mı var?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat'ın kızı mı var?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat'ın kızı mı var?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Ferhat ve Aslı arasındaki krizin bittiğini düşünen dizi takipçileri Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşadı. Aslı'nın hayatını karartmak isteyen Jülide, herkesi şok eden bir çıkışta bulunarak Ferhat'ın bir kızı olduğunu söyledi. Peki Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin 25.bölümü için geri sayım şimdiden başladı. 9 Nisan tarihli Siyah Beyaz Aşk son bölümünde olayları ardı arkası kesilmedi. Cüneyt’in alacağı bir karar Namık’ı ters köşeye yatırdı.. Cüneyt planını ustalıkla uygularken, sebep olduğu olay ise dengelerin yine değişeceğinin sinyalini verdi. Olaylı final ardından gözler fragmana çevrildi. Peki Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit’in ölüm kalım savaşı devam ederken, Ferhat hayatına dair yeni kararlar aldı. Bu olay ondan dönüm noktası oldu.Aslı ve bebeğini de düşünen Ferhat, her şeyi arkasında bırakmaya hazırdı. Öte yandan Namık ve Azad’ın yüzleşmesi yeni bir ortaklığı getirdi, Cüneyt’in alacağı bir karar Namık’ı ters köşeye yatıracaktır. Cüneyt planını ustalıkla uygularken, sebep olacağı olayların henüz farkında değildi.

Teyzesi Aslı’nın hayatını karartmaya kararlı olan Jülide, Ferhat’la ilgili öyle bir gerçeğe ulaştı ki konaktaki herkesin kaderinin yeniden yazılması an meselesiydi. Namık’tan yana istediği desteği bulamayan Cüneyt gemileri yaktı. Artık ortaya çıkmanın vakti gelmişti. Onun eve gelişi ise Aslı- Ferhat aşkını yeni bir sınava mahkum edecekti.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle