GeriTelevizyon Siyah Beyaz Aşk son bölümü ekrana kilitledi! 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Siyah Beyaz Aşk son bölümü ekrana kilitledi! 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk son bölümü ekrana kilitledi! 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrasında seyircilerde meraka neden oldu. Yiğit'in Ferhat hakkındaki tüm gerçeği öğrendiği Siyah Beyaz Aşk'ta, Yeter'in itirafları ise tuz biber oldu. Peki, son bölüm sonrasında büyük merak uyandıran Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kanal D ekranlarında izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatan dizinin yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler

Siyah Beyaz Aşk son bölümü ile yine izleyicilerin merakına neden oldu. Her bölümünde ayrı bir heyecanın yaşandığı Siyah Beyaz Aşk son bölümünde gündemde Aslı'nın yaptıkları yer aldı. Peki, Siyah Beyaz Aşk son bölüm sonrasında merakla 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk'ın yarın yayınlanacak 20. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk seyircisinin merakla beklediği ve yeni bölüme dair ipuçlarının olduğu fragman her zaman olduğu gibi yine heyecan dolu. Yeni bölümde Aslı, içinde bulunduğu yaşamda kendini bir yabancı gibi görmeye başlıyor. Ayrıca fragmana Aslı'nın içini döktüğü sahneler damgasını vuruyor. Peki, Siyah Beyaz Aşk 20. yeni bölümde neler yaşanacak? Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Aslı ve Ferhat'ın yolları ayrılacak mı?

SİYAH BEYAZ AŞK 20. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın olduğu Siyah Beyaz Aşk'ın yayınlanan 20. Bölüm fragmanlarında; Ferhat'la karşılaştığı günden beri silah sesleri kulağından gitmeyen Aslı, giderek bu yaşama ait olmadığını fark ediyor. Kendindeki değişimin farkına varan Aslı, Ferhat'tan önceki hayatını gözünün önüne getiriyor ve şuan yaptıkları karşısında şaşkınlık yaşıyor. Ferhat'ın tehlikeli dünyasında giderek ona benzemeye başlayan Aslı ne yapacak? 

Yiğit, Ferhat hakkındaki tüm gerçeği öğrenmiştir. Yeter'in itiraflarıyla büyük gerçek ortaya çıkmıştır. Ferhat'ın gerçek babasının kimliğini artık Yiğit'te bilmektedir ve Ferhat'a söylemek üzeredir.  Abisinin ölümüyle yıkılan Aslı, yaşadığı acıyla intikam almak istemektedir. Bu kez silahın karşısında değil, tetiği tutan taraftadır.

Ferhat, söyleyemediği duygu dolu sözlerini Aslı uyurken söylüyor! Ferhat, Aslı'nın uyuduğu sırada içindeki güzel duyguları ortaya çıkıyor. Sert mizacının yanında, içinde taşığıdı aşk dolu duygularını saklamaktan yorulmuştur artık.

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de ekranlarında izleyicisiyle buluşacak...

SİYAH BEYAZ AŞK'IN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Cüneyt tarafından vurulan Cem, apar topar ameliyata alınır. Ameliyatı üstlenen Aslı, en zor sınavını verir. Abisi Cem’i kurtarabilmek için her şeyi denemeye hazır olan Aslı ile Ferhat, bunun sorumlularının da peşine düşmeye hazırlanırlar.

Aslı küçük babam dediği Cem’i kurtarabilecek mi? Üstelik Cem’in ölmesini isteyen sadece Cüneyt değildir. Yeter, Namık’ı vurduğu gerekçesiyle tutuklanır. Yiğit, ‘’Yeter Hanım’’ dediği annesini sorgularken hiç ummadığı bir gerçekle yüz yüze kalır. Bu gerçek karşısında Yiğit ne yapacak?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle