GeriTelevizyon Siyah Beyaz Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde boşanacaklar mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Siyah Beyaz Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde boşanacaklar mı?

Siyah Beyaz Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde boşanacaklar mı?

Siyah Beyaz Aşk 16. bölüm fragmanı son gelişmelerin ardından başladı. Namık Emirhan ile İdil’in düğününde patlayan silahın yankıları devam ederken; Gülsüm’ün sırrının ortaya çıkması aileyi ikiye böldü. Siyah Beyaz Aşk son bölüm finaline ise Aslı'ya gelen telefon damga vurdu. Ferhat'ın boşanma kararını öğrenen Aslı, yıkıldı. Peki Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. 29 Ocak tarihli Gülsüm’ün çocuk doğurduğunu ve Abidin’in bebeği sanılan Kamil’in, Gülsüm’ün çocuğu olduğunun açığa çıkması tüm dengeleri bozdu. Finale ise doğumu Aslı'nın gerçekleştirdiğini öğrenen Ferhat'ın kararı damga vurdu. Peki Aslı ve Ferhat boşanacak mı? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Ferhat, Abidin'in sandığı bebeğin kız kardeşi Gülsüm'ün dünyaya getirdiğini öğrenir. Yaşadığı şaşkınlık ve öfkeyle, hesabını Gülsüm'den sormaya kalkan Ferhat'a, Abidin ve Aslı engel olur. Aslı'ya yaptığı aşk itirafından sonra arkasından böyle bir iş çevirdiğini öğrenen Ferhat, adeta çılgına döner. Ferhat'ın öğrendiği bu gizli gerçek, tüm dengelerin değişmesine neden olur. Ferhat ile Gülsüm'ün yüzleşmesi, gelecek fırtınanın fitilini ateşler. Ferhat, kız kardeşi Gülsüm'ü affedecek mi? Aslı'nın kendisinden sakladığı sırla yüzleşen Ferhat, bunun hesabını kime kesecek? Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle