GeriTelevizyon Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat gerçeği öğrenecek mi?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat gerçeği öğrenecek mi?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat gerçeği öğrenecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölümü için sabırsızlanan izleyiciler bir yandan da fragman araştırması yapıyor. 11 Aralık Pazartesi günü yayınlanan Siyah Beyaz Aşk’ın 9. bölümünde final sahnesi ekrana kilitledi. Aslı, Ferhat'ın gerçek babasının Namık olduğunu öğrendi. Aslı'nın öğrendiği bu gerçeği Ferhat'la paylaşıp paylaşmayacağını merak eden izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü için nefesler tutuldu. Yeni sezonda başlayan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Siyah Beyaz Aşk’ın son bölümünde Aslı, Yeter ve Namık'ın büyük sırrını öğrendi. Peki Aslı, öğrendiği gerçeği Ferhat’a söyleyecek mi? Bu sorunun yanıtı yeni bölümde belli olacak. Peki Siyah Beyaz Aşk 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son bölümde Aslı, Ferhat ile ilgili korkunç bir gerçeği öğrendi. Daha önce Ferhat’ın dramlarla dolu çocukluğunu öğrenip belki de ilk kez kendisini sorgulayan Aslı, bu kez Namık ve Yeter’in konuşmalarına tanık oldu. Ferhat’ın gerçek babasının Namık olduğunu öğrenen Aslı’nın yapacaklarını merak eden izleyiciler, bir ipucu edinmek umuduyla Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm fragmanını sorguluyor.

Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aslı ve Ferhat'ın arasındakiler giderek duygusal bir hal alıyor. Başta Namık olmak üzere herkes farkına varmaya başlıyor! Aslı ise, Ferhat'ın intikam almasını önlemek için ona engel olmaya çalışıyor! Ferhat, kendisini vuran adamın önünde elinde silah dikiliyor; fakat, karşısındaki kişinin söyledikleri karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor! Aslı ve Ferhat aşık mı oluyor? Arzu, Cahit'in sakladığı olayı öğrendi mi? Ferhat, Namık'ın kendi, babası olduğunu öğreniyor mu? Hasmı, Ferhat'a hangi gerçekleri anlatıyor?

Gülsüm’ü kurtarmak için beraber hareket eden Aslı ve Ferhat, birbirlerini tanıma yolunda bir adım daha atarlar. Üst üste yaşanan gerilimden yorulan Aslı, tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar ve savcı Yiğit’e her şeyi anlatmaya karar verir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle